R30-1610800
Manufacturer Part Number:
R30-1610800
Manufacturer/Brand:
Harwin
Part of Description:
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 8MM
Stock Condition:
164
Manufacturer :
Harwin
Product Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.315" (8.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.315" (8.00mm)