ESS31-TC-002-DC24V-8A
- Manufacturer Part Number:
- ESS31-TC-002-DC24V-8A
- Part of Description:
- CIR BRKR SS 8A 24VDC PUSHBUTTON
- Current Rating (Amps) :
- 8A
- Voltage Rating - DC :
- 30 V