ESS31-TC-002-DC24V-4A
- Manufacturer Part Number:
- ESS31-TC-002-DC24V-4A
- Part of Description:
- CIR BRKR SS 4A 24VDC PUSHBUTTON
- Current Rating (Amps) :
- 4A
- Voltage Rating - DC :
- 30 V