ESS31-TC-001-DC24V-2A
- Manufacturer Part Number:
- ESS31-TC-001-DC24V-2A
- Part of Description:
- CIR BRKR SS 2A 24VDC PUSHBUTTON
- Current Rating (Amps) :
- 2A
- Voltage Rating - DC :
- 30 V