ESS30-S003-DC24V-1A
- Manufacturer Part Number:
- ESS30-S003-DC24V-1A
- Part of Description:
- CIR BRKR SS 1A 24VDC PUSHBUTTON
- Current Rating (Amps) :
- 1A
- Voltage Rating - DC :
- 30 V