CYF0018V33L-133BGXI
- Manufacturer Part Number:
- CYF0018V33L-133BGXI
- Part of Description:
- 18M PROGRAMMABLE FIFO 209FBGA
- Data Rate :
- 133MHz
- Memory Size :
- 18M (512K x 36)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Supply :
- 3 V ~ 3.6 V