THS4150IDGNG4
- Manufacturer Part Number:
- THS4150IDGNG4
- Manufacturer/Brand:
- Texas Instruments
- Part of Description:
- IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
- Stock Condition:
- 55
- Manufacturer :
- Texas Instruments
- Product Category :
- Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps
- -3db Bandwidth :
- 150 MHz
- Amplifier Type :
- Differential
- Current - Input Bias :
- 4.3 µA
- Current - Output / Channel :
- 85 mA
- Current - Supply :
- 17.5mA
- Gain Bandwidth Product :
- 340 MHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output Type :
- Differential
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Slew Rate :
- 650V/µs
- Supplier Device Package :
- 8-MSOP-PowerPad
- Voltage - Input Offset :
- 1.1 mV
- Voltage - Supply Span (Max) :
- 33 V
- Voltage - Supply Span (Min) :
- 4 V