TG-A373L-640-320-5.0-0
Manufacturer Part Number:
TG-A373L-640-320-5.0-0
Manufacturer/Brand:
T-Global Technology
Part of Description:
THERM PAD 640X320MM YLW
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)