TG-A486A-320-320-0.3-1A
Manufacturer Part Number:
TG-A486A-320-320-0.3-1A
Manufacturer/Brand:
T-Global Technology
Part of Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH HENNA
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Henna
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0120" (0.305mm)