TGF35-07870787-079
Manufacturer Part Number:
TGF35-07870787-079
Part of Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
Color :
Green
Material :
Aluminum Oxide filled Silicone
Outline :
199.90mm x 199.90mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
0.80°C/W
Thickness :
0.0790" (2.000mm)