TGF30-07870787-079
Manufacturer Part Number:
TGF30-07870787-079
Part of Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
Color :
Blue
Outline :
199.90mm x 199.90mm
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
0.90°C/W
Thickness :
0.0790" (2.000mm)