TGF10S-07870787-079
Manufacturer Part Number:
TGF10S-07870787-079
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHT
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Outline :
199.90mm x 199.90mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.0W/m-K
Thermal Resistivity :
3.00°C/W
Thickness :
0.0790" (2.000mm)