TG-A373L-640-320-5.0-1A
Manufacturer Part Number:
TG-A373L-640-320-5.0-1A
Part of Description:
THERM PAD 640X320MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)