TGF35-07870787-020
Manufacturer Part Number:
TGF35-07870787-020
Part of Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
Color :
Green
Outline :
199.90mm x 199.90mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
0.80°C/W
Thickness :
0.0200" (0.508mm)