CC1101Q1EMK868-915
Manufacturer Part Number:
CC1101Q1EMK868-915
Manufacturer/Brand:
Texas Instruments
Part of Description:
EVAL MODULE FOR CC1101 915MHZ
Manufacturer :
Texas Instruments
Product Category :
RF Evaluation and Development Kits, Boards
For Use With/Related Products :
CC1101
Frequency :
868MHz ~ 915MHz