TN-318064-10-9
- Manufacturer Part Number:
- TN-318064-10-9
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- TN-318064-10-9
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- General
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 1.252" (31.80mm)
- Location :
- Material :
- Material - Body :
- Polyethylene Plastic (PRS)
- Printer Name :
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.252" (6.40mm)