TGF45-07870787-079
Manufacturer Part Number:
TGF45-07870787-079
Part of Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM
Material :
Aluminum Oxide filled Silicone
Outline :
199.90mm x 199.90mm
Thickness :
0.0790" (2.000mm)