24DAL-1/3L-1-TEFC
Manufacturer Part Number:
24DAL-1/3L-1-TEFC
Part of Description:
24" TEFC ALUMINUM PROPELLER FAN
Air Flow :
5300 CFM
Depth :
20"
Height :
27-1/2"
Horsepower :
1/3
Noise :
74dB(A)
RPM :
1140
Voltage :
115V/230V