24DA-1/4M-1-TEFC
Manufacturer Part Number:
24DA-1/4M-1-TEFC
Part of Description:
24" TEFC ALUMINUM PROPELLER FAN
Air Flow :
5200 CFM
Depth :
32"
Height :
40"
Horsepower :
1/4
Noise :
80dB(A)
RPM :
1725
Voltage :
115V/230V