TG-A6200LC-135-135-1.0
Manufacturer Part Number:
TG-A6200LC-135-135-1.0
Part of Description:
THERMAL PAD 135X135MM BLUE
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Green
Outline :
135.00mm x 135.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)