MP-711064-10-8A
Manufacturer Part Number:
MP-711064-10-8A
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
MP-711064-10-8A
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Stickers, Decals - Blank
Applications :
General
Color - Background :
Silver
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Label Size :
Label Type :
Die Cut
Length :
2.799" (71.10mm)
Location :
Material :
Material - Body :
Metallized Polyester
Printer Name :
Product Status :
Active
Width :
0.252" (6.40mm)