TG-A1250LC-135-135-1.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1250LC-135-135-1.5
Part of Description:
THERMAL PAD 135X135MM GREEN
Adhesive :
Tacky - One Side
Outline :
135.00mm x 135.00mm
Thermal Conductivity :
10W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)