TG-A6200LC-270-270-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A6200LC-270-270-0.5
Part of Description:
THERMAL PAD 270X270MM BLUE
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Green
Outline :
270.00mm x 270.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)