C138X019FJJ
Manufacturer Part Number:
C138X019FJJ
Manufacturer/Brand:
Panduit Corporation
Part of Description:
LABEL NETWORK ADH
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Labels, Stickers, Decals - Blank
Applications :
Component
Color - Background :
White
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Label Size :
Label Type :
Die Cut
Length :
1.380" (35.05mm)
Location :
Material :
Material - Body :
Polyolefin (PO)
Printer Name :
Product Status :
Obsolete
Width :
0.190" (4.83mm)