TG-A9000-25-25-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A9000-25-25-0.5
Part of Description:
THERM PAD 25MMX25MM PINK
Stock Condition:
113
Color :
Pink
Material :
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)