EYG-S182305
Manufacturer Part Number:
EYG-S182305
Manufacturer/Brand:
Panasonic
Part of Description:
THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Stock Condition:
5
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Graphite
Outline :
230.00mm x 180.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
400W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0020" (0.051mm)