DTT44-320-320-3.0
Manufacturer Part Number:
DTT44-320-320-3.0
Manufacturer/Brand:
Shiu Li Technology
Part of Description:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Stock Condition:
13
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Blue
Material :
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)