TG-AH486-150-150-10.0-0
Manufacturer Part Number:
TG-AH486-150-150-10.0-0
Part of Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Stock Condition:
2
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)