N800AH-160-160-4.0
Manufacturer Part Number:
N800AH-160-160-4.0
Manufacturer/Brand:
Shiu Li Technology
Part of Description:
THERM PAD 160MMX160MM PINK
Stock Condition:
4
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Pink
Material :
Non-Silicone
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
7.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)