DTT65-320-320-1.0
Manufacturer Part Number:
DTT65-320-320-1.0
Part of Description:
THERM PAD 320X320MM RED
Stock Condition:
6
Color :
Red
Material :
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)