PK700-160-160-4.0
Manufacturer Part Number:
PK700-160-160-4.0
Stock Condition:
4
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity :
7.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)