N700B-320-320-1.0
Manufacturer Part Number:
N700B-320-320-1.0
Manufacturer/Brand:
Shiu Li Technology
Part of Description:
THERM PAD 320X320MM RED
Stock Condition:
4
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Non-Silicone
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0390" (0.991mm)