TG-A1450-15-15-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-15-15-0.5
Part of Description:
THERM PAD 15MMX15MM RED
Stock Condition:
525
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)