2.5W 5K FL 12VBR20-U-HGT
- Manufacturer Part Number:
- 2.5W 5K FL 12VBR20-U-HGT
- Manufacturer/Brand:
- Moon Visions
- Part of Description:
- 25W 12V COOL WHITE FLOOD LED UPL