PK700-160-160-4.5
Manufacturer Part Number:
PK700-160-160-4.5
Stock Condition:
3
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity :
7.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.177" (4.50mm)