TG-ALC-30-30-0.2-0
Manufacturer Part Number:
TG-ALC-30-30-0.2-0
Part of Description:
THERMAL PAD 30X30MM GREEN
Stock Condition:
480
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Green
Material :
Silicone
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity :
4.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0079" (0.200mm)