PK504-160-160-3.0
Manufacturer Part Number:
PK504-160-160-3.0
Stock Condition:
10
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)