3239-18-1-0500-005-1-TS
Manufacturer Part Number:
3239-18-1-0500-005-1-TS
Part of Description:
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 25'
Stock Condition:
15
Conductor Strand :
34/0.0071"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.098" (2.48mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
18 AWG