AT900P-320-300-0.10
Manufacturer Part Number:
AT900P-320-300-0.10
Manufacturer/Brand:
Shiu Li Technology
Part of Description:
THERM TAPE 320X300MM BRN
Stock Condition:
25
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Polyimide
Color :
Brown
Material :
Polyimide
Outline :
320.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0040" (0.102mm)