TG-A6200F-100-100-3.0
Manufacturer Part Number:
TG-A6200F-100-100-3.0
Part of Description:
THERM PAD 100MMX100MM BLUE
Stock Condition:
5
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Blue
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)