TG-A1780-40-40-1.0
Manufacturer Part Number:
TG-A1780-40-40-1.0
Part of Description:
THERM PAD 40X40MM GRAY
Stock Condition:
97
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)