TG-A1450-40-40-1.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-40-40-1.5
Part of Description:
THERM PAD 40X40MM RED
Stock Condition:
99
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)