TG-A6200-25-25-4.0
Manufacturer Part Number:
TG-A6200-25-25-4.0
Part of Description:
THERM PAD 25MMX25MM BLUE
Stock Condition:
137
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Blue
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)