TG-A1250-40-40-3.0
Manufacturer Part Number:
TG-A1250-40-40-3.0
Part of Description:
THERM PAD 40X40MM GREEN
Stock Condition:
80
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
12.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)