TG-A1250-5-5-3.0
Manufacturer Part Number:
TG-A1250-5-5-3.0
Part of Description:
THERM PAD 5X5MM GREEN
Stock Condition:
2,410
Outline :
5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity :
12.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)