TG-A1450-5-5-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-5-5-0.5
Part of Description:
THERM PAD 5X5MM RED
Stock Condition:
8,437
Outline :
5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)