TG-A1450-40-40-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-40-40-0.5
Part of Description:
THERM PAD 40X40MM RED
Stock Condition:
115
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)