TG-A1780-25-25-0.5
Manufacturer Part Number:
TG-A1780-25-25-0.5
Manufacturer/Brand:
T-Global Technology
Part of Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
Stock Condition:
255
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
17.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)