SAR27ASX200MM
Manufacturer Part Number:
SAR27ASX200MM
Part of Description:
EXTRUDED HEATSINK 122.5X200MM
Attachment Method :
PC Pin
Diameter :
Fin Height :
2.874" (73.00mm)
Length :
7.874" (200.00mm)
Type :
Board Level
Width :
4.823" (122.50mm)