MRF13750H-915MHZ
Manufacturer Part Number:
MRF13750H-915MHZ
Manufacturer/Brand:
NXP Semiconductors
Part of Description:
MRF13750H REF BRD 915MHZ 750W
Stock Condition:
4
Manufacturer :
NXP Semiconductors
Product Category :
RF Evaluation and Development Kits, Boards
For Use With/Related Products :
MRF13750H
Frequency :
902MHz ~ 928MHz